+90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25 [email protected]

2019-2020 Fransız tül perde modelleri ve fiyatları nedir?

Evlerimiz en çok vakit geçirdiğimiz yerlerdir. Bu sebeple de en güzel mekanlar olmasını isteriz. Bütün dekorasyon ürünlerinin hepsini bir arada birbirine uyumlu şekilde görmek isteriz. Bu sebeple de bazı dekorasyon önerilerine kulak verebiliriz. Sizler için bu yazımızda Fransız perde modellerini nasıl daha güzel kullanabilirsiniz bunu sizlere aktaracağız. Bu modeller daha çok klasik evlerde tercih edilen modeller olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de evinizde klasik bir tarz oluşturmak istiyorsanız eğer kesinlikle Fransız tül perde modellerinden tercih edebilirsiniz. Bu sayede dekorasyonunuz tam ve uyumlu olacaktır.

Bu model perdeler evinizin salonlarında ve yatak odalarında tercih edilen modellerdir. Daha çok dantelli ve güpürlü olması sebebiyle Fransız model olarak adlandırılır. Çok modern ve güzel bir modeldir. Yukarıda belirttiğimiz gibi bu modeller daha çok salonlarda ve yatak odalarında tercih edilir. Ancak mutfakta çok tercih edilmez. Klasik bir tarzda dekorasyon olsa da mutfakta Fransız modeller tercih edilmez. Artık mutfakta güpürlü perde kullanma devri çok gerilerde kaldı ve demode oldu. Modern bir görünüm istiyorsanız mutfak için farklı bir model tercih edebilirsiniz. Ancak salon ve yatak odası için çok iyi bir model olarak bu modeli tercih edebilirsiniz. Çok iyi bir seçim olacak ve sizi de mutlu edecektir. Güpürlü detaylar sizlere evinizi daha klasik ve harika gösterecektir. Bu sayede istediğiniz dekorasyon örneğine de ulaşmış olursunuz. Eğer salonunuzda klasik bir görünümün yanı sıra daha geleneksel bir hava istiyorsanız bu modeli tercih edin kesinlikle. Bu sayede eviniz hem modern hem de geleneksel görünür. Yani retro tarza yakın bir perde modelidir. Altında kullanılacak olan tül de yine aynı tarzda güpürlü olabilir. Ancak tamamen düz tül tercih etmemenizi öneririz. Çünkü tamamen düz tül güpürleri tamamlamaz ortaya da çıkartmaz bu model yanına bir tamamlamayı tül ister bu da yine aynı kendisi gibi yer yer güpürlü bir tül ile olacaktır. Siz de başarılı bir perde dikimi istiyorsanız bu önerileri kesinlikle dikkate almanız gerekiyor.

Fransız tül perde modelini tercih ederken kesinlikle dikimini yapacak kişinin de önerilerini dikkate almanızda fayda var. Eyüp Tekstil ve Perde sizler için en iyi perde modellerini çok iyi bir şekilde bir araya getirir ve usta ellerde büyük titizlikle dikimini gerçekleştirir. Bu yüzden perdelerde fonların ve tüllerin seçiminde usta görüşlerini de dikkate alırsanız iyi olacaktır.

Fransız tül perde modelleri eski mi?

Kesinlikle eski tarz değil ancak bir parça retro bir modeldir. Güpür dantelli ve çiçek şeklinde desenleri de vardır. Başka desenler de yine bu modelde bulunabilir.  Geçen senenin yani 2018 perde modellerinde en çok tercih edilen modellerde yer almaktadır. Fransızların o sade ama aynı zamanda da gösterişli tarzlarını bu modelde görmek mümkündür. Bu nedenle de çoğu ev hanımı tarafından tercih edilen modeldir. Eski tarz değil ancak biraz geleneksel bir modeldir. Bu yüzden de eve çok şık ve modern bir hava katar. Evde farklı bir hava katarak gösterişli bir görünüm verir.

Aynı zamanda temizliği de sanıldığı gibi zor değildir. Sadece perdeyi yerinden çıkartıp makinenin tül programında yıkayabilirsiniz. Bu kadar basit. Ütü istemez sadece biraz kuruduktan sonra yerine asmanız yeterli olacaktır. kaliteli bir malzeme ile üretilen bir perde askıda kendi haline geri dönebilir. Modellerden daha çok kaliteli malzeme kullanımına özen göstermenizde fayda var.

2019 -2020 Fransız tül perde fiyatları ne kadar?

Fransız tül perdelerin fiyatları m2 başına farklılıklar göstermektedir. Tamamen tarza, modele ve dikime göre fiyat değişebilmektedir. Ancak online alışveriş siteleri baz alınırsa fiyatlar m2 başına 20 TL’den başlıyor ve 250 liraya kadar çıkabiliyor. Fiyat skalası ise tamamen ürünün kalitesine ve modeline göre değişebilmektedir. İhtiyaç ve bütçe durumuna göre alternatif modeller de seçebilirsiniz. Dilerseniz daha önceki yazımız olan 2019 perde modelleri yazımızı inceleyiniz ve son çıkan perde modelleri hakkında bilgi alınız.

Diğer modellerimizi inceleyebilir ve piyasadaki diğer çeşitleri de görmüş olabilirsiniz. Bizlerden de teklif alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Soru sormak için tıklayınız

Bize ulaşmak için;

  • Adres: Tekstilkent Tic. Merkezi. A9 Blok No: 21 Oruç Reis Mah. Tekstilken Cad. Esenler / İstanbul
  • Telefon: +90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25
  • E Posta: [email protected]

otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market toptan perde