+90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25 [email protected]

Kendi kendini temizleyen Stor Perde kullananlar ve yorumları,

  Her geçen yıl teknoloji ilerliyor ve gelişiyor. Bu gelişmenin içerisinde kendi kendini temizleyen stor perde de yerini aldı. Kendi kendini temizleyebilen stor perde kullananlar yorumlarını ve bu deneyimlerini her yerde paylaşmayı tercih ediyorlar. Öyle ki bu modelde en büyük özelliğin kendi kendini temizleyebilmesi olduğu için bütün kullanıcılar ve müşteriler de bu konuda araştırma yapmayı tercih ediyor. Diğer adlandırması ise inova olarak geçmektedir.

  Kullanıcı yorumlarını takip etmek bu perde hakkında fikir sahibi olmak için çok iyi bir yoldur. En iyi öngörüyü bu ürünü kullanan kişiler verebilir. Avantajlarını ve dezavantajlarını sıralayabilirler. Ancak bu üründe dezavantaj bulunmuyor. Birbirinden pratik ve son model bir kullanım sağlıyor. Sizlere bu ürünün bütün avantajlarını sıralayalım aynı zamanda da kendi kendini temizleyebilen stor perde kullananlar ve yorumlarına bakalım.

Kendi kendini temizleyen stor perdelerin özellikleri

  Bu modelde en büyük avantaj ürünün kendi kendini temizleme özelliğine sahip olması. Peki, bunu nasıl sağlıyor diye düşünebilirsiniz. Kesinlikle güneş ışığı ile bunu sağlıyor. Tamamen tasarruflu ve maliyetsiz bir şekilde sizlere ürünü temizleme işlemini bırakmıyor. Stor perdeler de en büyük sorun bu ürünün temizlenmesidir. Kullanıcılar genelde bu ürünü nasıl yıkayacağını bilemez ve bunu büyük bir sorun haline getirir. Üreticiler de bu sebeple de kendi kendini temizleyebilen perdelerin üretimini piyasaya sürdü.

  Genel olarak evlerden ziyade iş yerlerinde tercih edilen bu ürünler bu alanlarda büyük oranda tasarruf sağlıyor. Güneş ışığından aldığı enerjiyi ve ısıyı içeriğinde bulundurduğu maddeler ile tasarruflu bir şekilde kullanarak üzerindeki kiri ve tozu atıyor. Bu sayede hiç silmeye gerek kalmadan uzun seneler kullanım sağlayabiliyor. Yerinden çıkartmanıza gerek kalmadan ve silmeye gerek duymadan kullanabilirsiniz. Avantajlarını bu şekilde sıralarken dezavantajları olarak neler var derseniz bu konuda sadece kullanıcı yorumlarını okumanız yeterli olacaktır. En iyi deneyim yorumlarını kullanıcılardan alabilirsiniz. Ancak ürünün bu koşulları düşünüldüğünde dezavantajı avantajına göre daha geride kalıyor.

  Maliyeti belki biraz daha fazla olabilir. Ancak uzun vadede bir kullanım sağlayacağı düşünülürse bu dezavantaj da ortadan kalkıyor. İş yerinde, hastanelerde, otellerde kendi kendini temizleyebilen stor perde kullanımı daha yaygındır. Çünkü bu alanlar umuma açık olduğu için birçok kişi tarafından kullanılır ve kirlenme süresi daha kısadır. Ancak güneş ışığı ile bu model ürünlerde bu sorun ortadan kalkıyor. Siz de evinizde de bu ürünü tercih ederek uzun vadede evinizin ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Bu sayede temizleme ve takma çıkartma işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Kullanıcı yorumları ne denli önemli?

  Bu ürün hakkındaki yorumlar sizin satın alma karınızı etkileyebilir. Bu ürün ile ilgili aklınızda olumsuz bir düşünce var ise ya da üründen beklediğiniz nitelik farklı ise bunu değiştirebilirsiniz. İş yerinizde kullanmak istiyor olabilirsiniz. Daha önce ürünü iş yerinde kullanmış kişilerden konu hakkında bilgiler alabilir tavsiyelere göre bir perde tercihi yapabilirsiniz. Evinizde kullanmak isteyebilirsiniz. Yine bu ürünü evinde kullanmış memnun kalmış ya da size tavsiyeleri olacak kişilerden ürün ile ilgili bilgi alabilirsiniz. bu doğrultuda tercihinizi yapmak daha akıllıca bir karar olacaktır.

Leke tutmayan inova stor perde modelleri

Bu ürünler de en çok merak edilen ürünlerin başında Brillant inova kendini temizleyen stor perde modelleri gelmektedir.

Fiyatları ise 100 x 200 cm boyutlarındaki bir ürün 165,00 TL bandından satılabilmektedir. Bu ise zaman zaman kullanıcıların bütçelerini aşabilmektedir. 

Hemen hemen her yerde aynı olan bu modellerden bıktıysanız ve farklılık arıyorsanız şimdi tam zamanı. Eyüp Tekstil ve Perde tarafından özel olarak üretilen yıkanabilir dikey perdelerimiz ile tanışabilir evinizin rengini değiştirebilirsiniz.

Soru sormak için tıklayınız

Bize ulaşmak için;

  • Adres: Tekstilkent Tic. Merkezi. A9 Blok No: 21 Oruç Reis Mah. Tekstilken Cad. Esenler / İstanbul
  • Telefon: +90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25
  • E Posta: [email protected]

otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market toptan perde